| RAY a întrebat:

Oare e posibil ca omul sa se imperecheze cu alta specie ca cimpanzeu?

98, 6 din adn-ul unui cimpanzeu este indentic cu cel uman
diferenta intre noi e doar de 1% adica 99% il avem indentic cu toti

Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

"Experimente stiintifice fara etica"-- mai in josul paginii dai de "omul maimuta":http://medlive.hotnews.ro/......xtrem.html

| RAY explică (pentru alessia5158):

Multumesc mult

| alessia5158 a răspuns (pentru RAY):

Cu placere! --- goagalul este de nepretuit daca stii cum sa-l intrebi!

10 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

1%? Dar e sistem haotic. Teoria haosului. Sensibilitate fata de conditiile initiale.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Cine stie, poate cream o noua rasa hibrida, mult mai inteligenta decat homo sapiens sapiens, lol.

| RAY explică:

Cele 5 milioane de specii este cred o dovada ca speciile se pot imperechia intre ele nu toate dar majoritatea cred ca da

| relian a răspuns:

ADN-UL uman este identic cu al oricarei fiinte vii de pe planeta.Nu exista un alt fel de ADN.ADN-ul este unul singur, bineinteles ca sint si exceptii.Ce ne diferentiaza este cantitatea de ADN si modul de arenjare in cardul cromozomilor.Natural cred ca da se poate pentru ca facem parte din aceiasi familie cu cimpanzeii.

| WhatheWow a răspuns:

E posibil ray, atâta timp cât există oameni care se împerechează și cu imitații de femei din cauciuc gonflabil; te pui cu mintea omului în călduri? laughing
Și dacă te referi la împerechere ca act al pro creației atunci cu siguranță că e zoofilie și nu cred că se lasă cu vreo maimuță gestantă căci tocmai în cele trei procente lipsă intră și liantul care ar trebui să dea naștere unei eventuale corcituri.

| usuk a răspuns:

Si daca ar fi posibil, ai avea o scuza in plus pentru a deveni zoofil?
(nu inteleg de ce ai vrea sa stii)

| dragos9234 a răspuns (pentru usuk):

Nu este necesar sa stii un motiv pentru a oferi un raspuns.

| DuteLaDracu a răspuns:

Îmi este dor de tine, pot sa te întreb ce mai faci Curvo?:*