| Qsy a întrebat:

Oare vine sfarsitu` lumi in 2012?

Răspuns Câştigător
| Adutza_2591 a răspuns:

Nu doar D-zeu stie cand

39 răspunsuri:
| TwilightSaga4Ever a răspuns:

Eu nu cred! N-au ce sa mai zica la tv!

| Paty1 a răspuns:

Nu este adevarat! Sfarsitul lumii va veni peste cateva secole.

| SuXxX a răspuns:

Sansa este de 50%. sunt prea multi care cred (sti cum se zice. Ai grija ce-ti doresti ca s-ar putea sa se intamplewinking )

| simina_5740 a răspuns:

Mai,nu vine nici un sfarsitul lumii, numai d-zeu stie cand vine, am citit pe net ca oamenii au gresit nceva nr si ca vine in 2116

| HerrDoktor a răspuns:

Nimeni nu stie, asa ca terminati cu toate profetiile astea cretine.

| anna_1609 a răspuns:

Nu.sunt niste porcarii si in biblie scrie ca nici iisus nu stie cand va veni pe pamant (bunica mi-a zis)doar dumnezeu stie

| Kissly_6635 a răspuns:

Nu

| Andra29y a răspuns:

Ma, fiecare crede ce vrea, dar daca atat de multa lume crede eu... nu stiu ce sa mai cred,... nu stiu!

| alexandra23_2096 a răspuns:

Nu vine asta este doar in filme

| teofil_5414 a răspuns:

Nu cred ca va veni eu nu cred in prostiile aste sfarsitul lumi vine doar cand vrea dumnezzeu oameni astia numai mint