| Viorash a întrebat:

Pe la ce ora vine sfarsitu lumi? ca il astept si nu veni happy

20 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Oficial asta e a 10 a oara cand dau explicatii la o intrebare legata de Apocalipsa.
Toata lumea se alarmeaza.
Cei de la Tv au spus ca in SUA va veni la ora 18.
Americanii vor muri mai repede rolling on the floor
La noi vine la 4 dimineata.Voi dormi pe atunci deci cred ca numai vad ce se intampla, whatever.
Nu vine nimic.
Nu e the end of the world.Mai avem mult pana atunci.
Doar Cel de sus are putearea sa sfarseasca lumea.Televiziunea a agravat situatia si a bagat spaima in oamenii idioti.
Trebuie sa intelegi oameni buni ca nu se sfarseste lumea cu programare.
Lumea se poate distruge intr-o singura fractiune de secunda.Pentru noi oamenii, care suntem niste fiinte neinsemnate, niste muste pe acest pamant, se va incheia foarte rapid filmul.
Doar Dumnezeu stie cat mai este pana atunci.
Daca tu chiar crezi ca sfarsitul lumii e astazi, inseamna ca esti foarte prost.

| KiddFaraSentimente a răspuns:

Cica la ora 18 in America, ceea ce inseamna 4 dimineata la noi, din ce a zis ala. Dar eu una, nu cred ca o sa murim.

| ZEU93 a răspuns:

La 4 dimineata la noi big grin

| Asyul95 a răspuns:

OOO mereti ma in puii mei, cum drecu sa vina sfarsitu lumii...amu pote o sa vina intr-o zi pan' 100200000000000000000000000000...nu ma inervati ce dumnezeu.Da de unde drecu sa stie lumea cand merem in gropa.nu inteleg sculativa fratilor ca durmiti.baaaa asa. n-am mai vazut!

| Wihaela a răspuns:

Daca o sa vina, eu nu o sa apuc sa implinesc 11 ani crying ziua mea este maine (duminica) crying( crying((

| BOOBZen a răspuns:

Se zice ca e la 18:00. Oricum nu se va intampla nimic,nu e niciun sfarsit, nu te ambala frate, e o prostie

| ピンク a răspuns:

Baaa trebuia sa vina azi-noapte la ora 00:00 si tot n-o venit. Adica oamenii, de 2000 de ani spun ca tot vine sfarsitu lumii si tot n-o venit. Ma roog zvonuri mai umbla ca daca no venit azi-noapte o sa vina azi dupa masa nu stiu sigur cand cam intre orele 16:00 si 18:00. Dar, asculta-ma, nu merita sa crezi asa ceva Deci linisteste-te...(ce sa zic, sfarsitu lumii laughingrolling on the floorlaughingrolling on the floor)

| kiss99 a răspuns:

Nu sunt sigura unii mi-au spus ca pe la ora 14:00 sau la ora 16:00 in orice caz eu nu cred

| RoxxuInna a răspuns:

Sfarsitu lumii sa mai astepte un pic ca eu nu vreau sa mor virginalaughing
Si oricum nu vine. Noi oamenii nu putem spune cand vine si oricum Dumnezeu hotaraste tongue

| Boog a răspuns:

Eu deja i-am pregatit cozonac vin etc etc si vadca tot nu vine cred ca are ceva cu mine

| ioanateo a răspuns:

Azi nu vine. si nimeni nu stie cand vine. poate azi, dar ora nu stim, poate peste o ora, sau 2. cam atat tresa stii
bye bye! vreau fundita

| ArinaMK a răspuns:

Stai linistit ca sigur nu vine in timp ce citesti asta... si nici peste un infinit de ani numai Dumnezeu stie!

| TheWorstNightmare a răspuns:

Pe la ora 25 laughing

| infires a răspuns:

In biblie spune ca sfarsitul vine cand nimeni nu va sti...S-a zis ca va fi si in 2008, si s-a zis ca va fi si in martie,anul asta, si uite noi inca vorbim aici happy Deci fiti calmi oamenilor, si apropo in Biblie mai scrie ca nici Iisus Hristos nu a stiu sa spune oamenilor cand se va termina lumea.

| TheSpecialOne a răspuns:

Da-va dracu de idioti, de ce *** il credeti pe mosu ala de unde stie el, e el Dumnezeu sau ce?

| fly4love a răspuns:

Daca vine azi chiar ar fi napsha pentru mine! sper ca mai poate astepta unpic ca acum vreau si eu sa-mi invit prietena la un cinema

| ιυlια a răspuns:

Azi la ora 18:00 laughing

| Pastiluţă a răspuns:

Şi acelaşi lucru vroiam să întreb şi eu happy
Parcă trebuia să murimhee hee

| ioanaangel a răspuns:

Sper ca peste un minut ca se raceste mancarea pregatita pentru el.cand se crapa pamantu bag in el mancare pana se astupa laughing sper sa fie la 19:00 cand sunt la o baba in vizita ca sa ii vad fata :0 acum tu poti sa il astepti ca vei putrezi asteptandul cu flori in mana laughing nu va veni decat atunci cand o zbura porci laughing si cred ca va fi devreme ca se-o trezi unu si se duce la basescu, ii da 2 pumni si zboara al naibi porc de basescu laughing

| HECTOR_9502 a răspuns:

Pai mosu ala american a zis ca la ora americii va fi 8 iar la noi ora 4 dinimineata asa am inteles thinking

Întrebări recente