| Crypt a întrebat:

Pe la ce ora vine sfarsitu lumi?
Ca vine in 11.11.11
si nu mai veni.
Si cum vine aici despre ce e vorba?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt blasfemii inventate de astrologi si numerologi, din cate stiu astazi in china s-e serbeaza ziua burlacului, s-a nascut un bebelus, s-a inchis piramida din egipt ca sa evite pagube materiale din partea vandalistiilor, in EE.UU se vor casatori in jur de 3.500 de tineri si in Romania cateva cupluri s-au casatorit la 11 dimineata, asa cum am zis ieri se intampla chestii care nu dau multa importanta omenirii. Acum se zice ca sfarsitul lumii e pe 12/12/2012.

caramela
| caramela a răspuns:

Asteptam pana la anul in data de 12 12 2012 la ora 12 si 12 minute, sa vedem ce mai scorneste marii"clarvazatori". prostioare de adormit si de prostit lumea, uite asa isi vand ziarele, posturile tv isi dau cu presupusu etc... doar bunul Dumnezeu va hotara cand ne va face sa pierim.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Nu mai crede toate chestiile astea, sunt doar porcarii inventate de oameni plictisiti.
tot timpul au spus ca va veni sfarsitul lumii 1.01. 2001; 2.02. 2002; etc, etc., si nu a venit. faza e ca nimeni nu stie cand va veni.si nici cu ajutorul celei mai avansate tehnologii nu se va stii.happy

| AmyAmaLyAAA a răspuns:

Pai.e o prostie! pana acum, in anul acesta s-a spus ca vom muri de 3 ori! si uite ca inca iti raspund la intrebare, asadar sunt in viata! e o chestie cu cifrele identice, bla.bla...acum se spune ca sfarsitul lumii vine pe 21.10. 2012 sau daca nu, pe 12.12.2012...nimic concret! app:n-ar fi fain sa vina sfarsitul pe 20.11. 2011!

| Anutsa24 a răspuns:

E un simplu mit precum ca daca sunt toate nr identice se intampla ceva...un simplu mit.