| Digital112 a întrebat:

Bnmcine crede ca e sfarsitu lumi in 2012? ( eu unu nu cred)

20 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Am garantie la ps3 pana in ianuarie 2013 ...deci nu vine!

| Bya132 a răspuns:

Este o prostie cei de la televizor au grija sa nu scada audienta:-J trebuia sa gaseasca ceva care sa dureze in jur de 2-3 (doua-trei) saptamanithinking, nu? Este o prostie! Doar cel de sus stie cand va fi! Nimeni nu poate afla asta!

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeBăi a răspuns:

Pai in calendarul mayas se spune ca va fi, iar in calendarul mayas de cele mai multe ori era adevarat ceea ce se spunea. Eu una nu cred, daca ar fi fost cu adevarat pe toate posturile s'ar fi vorbit de asa ceva...etc.winking

| Serena1993 a răspuns:

Am vazut recent pe net( proTV ceva de genu...)
ca mayasii nu au zis nmc de sfarsitu lumii!
si ca acele semne sunt ceva legat de lumea de dincolo adica dupa moarte.
si ca nu va veni niciun sfarsit!
http://stirileprotv.ro/......rican.html

http://stirileprotv.ro/......lumii.html

eu sincera sa fiu nu cred ca va veni niciun sfarsit!
lumea s-a intors pe dos
cica:va veni
cica:nu va mai veni
nici nu sti ce sa mai crezi!
acum au zis unii ca vine in 2011 in 21 decembrie.
sa fim seriosi
uni castiga bani grei pentru asa zisele stiri:))

| Razvan a răspuns:

Ar fi prea frumos să se termine aşa.Ideea Armaghedonului (şi acum lumini, sonor şi în prin plan Bruce Willis) e să fie o surpriză

| Bii26 a răspuns:

Bună
Sfârşitul lumii nu este în 21 decembrie 2012.Doar se sfârşeşte calendarul mayaş.
Unii,, deştepţi'' chiar cred în porcării de genul acesta. Aceşti,, deştepţi'' au crezut că dacă mint lumea va fi bine şi lumea va înebuni. Ei bine nu-i aşa.Nici eu nu cred că va veni sfârşitul lumii în 2012.Prea ciudat şi prea multe minciuni.Adică, domnule, de ce n-aţi dat şi ora? Proşti mai sunt oamenii din ziua de astăzi.
Pa, pa
By Piţifiţă.

| Miuriel a răspuns:

Eu una sunt sigura ca nu va fi sfarsitul lumii in 2012 din 2 motive:
1)Doar Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumii.
2)Am citit pe net ca acest calendar e posibil sa fie gresit cu 50 sau chiar 100 de ani.
Cei de la TV nu fac decat sa alarmeze lumea si dau astfel de aberatii deoarece vor sa fie cat mai vizionati.
Sper ca ti-am fost de ajutor!

| LolaKissTheGirl a răspuns:

@andrei112: Nici eu tongue
@Ana: Corect.
@haiZI: rolling on the floor hai ca asta a fost tare
@kNv: Da, e adevarat, dar ce stiau aia acum mii de ani?

| Andrew1998 a răspuns:

Nu vine. Nu stiu daca stii ceva de organizatia Illuminati, ei bine, oamenii astia sunt ai naibi de inteligenti, toate starurile muzicale au fost bagate in aceasta organizatie, chiar si michael jackson, el a cantat o melodie numita " Another Part of Me ", unde zicea acolo ca planetele se aliniaza, si vor stralucii, si au nevoie de tine s. a. m. d, illuminatii astia sunt satanisti, daca te documentezi mai bine, liderii mayasi au fost si ei satanisti...nu te mai speria, nu o sa fie nimic...

| Andrew1998 a răspuns:

Bai, acum, stiti de ce se sfarseste calendarul Mayas in 2012? CA NUMAI AVEAU HARTIE!

| odudăcoaptă a răspuns:

Daca va dau cate un strudel raportati intrebarea asta?

| odudăcoaptă a răspuns:

*bai deci atunci o sa vina spirite care o sa traiasca in case de hot-dog, dar hot-dogul va fi de fapt un caine sexy(fierbinte)si nostradamus o sa aterizeze pe satelitul lui jupiter cu nava sa facuta acum 4000 de ani inainte de hristos si o sa vina bruce wills cu tarnacopu si o sa continue autostrada transilvania si eu o sa pic de pe statuia libertatii in mare si tot TPU-ul se va face upt(unul pentru toti si vom fi invadati de maimute cu cap de broasca si cu aripi de musca si andrei112 va suna la 112 pentru a manca 2 crenvusti*-asta o sa se intample in 2012tongue

| JustLikeMe a răspuns:

Mai nu va mai fi sfarsitul lumii in 2012 ca nau mai continuat aia de la Geneva experimentu. big grin

| haiZI a răspuns:

Da asa se spune, ar trebui sa fie un an al iubirii...toate fetele sa se indragosteasca de mine.pa

| Lime a răspuns:

Nu cred. Numai Dumnezeu stie cand va fi sfarsitul lumii.

| SpEEdz0r a răspuns:

Nici eu! Doar calendarul mayas spune asemenea aberatii!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si noi am intrebat-o pe doamna de religie si a zis ca Dumnezeu nu va aduce sfarsitul lumii decat atunci cand nu o sa mai credem in e-L deci...

| AstaMicaTeIubesteMoolt a răspuns:

Acelasi lucru se spunea si in 2000 si totusi nu s-a intamplat nimic, sunt oameni care cred si oameni care nu cred.am si eu o mica observatie in acest caz daca ar venii de ce s-a spus ca urmatoarea eclipsa partiala de soare va fi peste 16 ani?
Cred ca ar trbuii sa nu ne mai stresam atat, pana in 2012 se pot intampla o multime de lucruri si doamne fereste sa nu mai apucam "sfarsitul lumii"

| alexcosmin a răspuns:

Auzi pai daca vine safrsitu lumi in 2012 hai sa consumama toate resursele planetei pana atunci si sa stim una si buna. oricum sata e o aiureal sitii cu e in 21 dec 2011 si termina calendaru mayas si cine a descoperit asta s-a gandit ca nu va ajunge prea celebru cu asa ceva si s-a gandit sa spuna ca maiyasi au spus ca va vene sfarsitu lumi. O prostie si numai interese