| AnnDaTv a întrebat:

OMG! Uitati ce am gasit pe un site pe care stau eu de dimineata pana seara. O fata a pus un video (adresa de fapt) ca sa ne uitam. Este un documentar. Niste oameni aupus nu stiu ce in Pamant si se aud sunete ciudate. Ei sustin ca ar fi iadul.
Va dau adresa. Fara comentarii urate! Spunetiva parerea :

http://www.youtube.com/watch?v=GJpQ0i1XYqY&feature=relat ed

P. S :Site-ul se numeste SunPhoto

6 răspunsuri:
| Necrophagist a răspuns:

Frumos primul comentariu „daca in iad se poate ajunge sapand atunci in rai ajungi cu racheta nu?"

| dexro a răspuns:

Pff e iadul sub pamant! are careva un avion ca sa mergem in rai? Daca da cat cere pe bilet?tongue

| AG a răspuns:

Da, clipul e extras din documentarul Ingerul Digital. Sincer, e cam expirata de acum povestea. Gandeste-te la un singur lucru: interiorul pamantului e de magma, e imposibil ca un microfon sa ii reziste sau orice altceva

| Radioactive a răspuns:

"Calculele au indicat ca temepratura a fost in jur de 1100 grade Celsius". Acum reflectez putin asupra comentariului lui @AG. Mi se pare mie, sau "Diavolul" ala vorbeste in romana? laughing

| Bastet a răspuns:

Uuu,se aud sunete din filme horror proaste.tre' să ne alarmăm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca de obicei numai grandomani, care in pragul mortii le tzataie curul de frica.si care habar nu au ca iadul este in cele mai dinlauntru ale pamantului.este magma? fierbinte? si unde scrie ca iadul e racoros? se spune ca muzica religioasa inalta spiritul. unde il inalta? ingerii or fi avand avion? dar demonii din iad or fi folosind liftul? destepti ca oaia cu soric.si prosti de nu se mai poate. uite ca se poate.