| AvalohAlyn a întrebat:

Pareri despre The Secret? Ati citit cartea, ati vazut filmul? V-au ajutat?

Răspuns Câştigător
| CartoonN a răspuns:

Vazut film.
Ce pot sa spun, m-a ajutat pe moment, cred totusi ca daca nu incerci nu o sa reusesti nimic.Si cum secretul are cativa pasi de urmat,daca vrei sa incerci,fa-o,n-ai ce pierde.
Eu nu am incercat,ma intarea asa pe moment, ca uite ma nene, se poate, dar apoi imi vedeam de ale mele.
Multi sunt cei care aplica "secretul", cred ca e destul de pertinent.

2 răspunsuri:
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

E o porcarie. Daca consideri ca te ajuta... n-are cum sa-ti faca rau. E cam ca si apa sfintzita. Nu face nici bine, nici rau... e doar uda.

| Andrei7520152 a răspuns (pentru Lucian_Magnus_1980):

Daca suferi de cancer, si consideri ca daca vrei foarte foarte foarte tare sa nu ai cancer, si drept urmare renunti la tratament ca na. forta vrutului e suficienta, atunci porcaria asta poate face mult rau.

un caz din asta a existat. in plus daca iti petreci tot timpul cu vrutul si ganditul pozitiv si mai putin cu facutul, atunci sansa sa reusesti e totusi mai mica, ca nu faci mare lucru