| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce sit imi pot afla IQ-ul? am mai facut teste da ma punea sa trimit sms la nr cu sper taxa pls vreau un sit dar rezultatul sa fie gratis fara sms

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Http://free-test.info/teste/iq/logica_deductiva uite aici le gasesti nu stiu cat de bune or fi dar incearca-le si tu.cel putin asa iti faci o idee. sper ca te-am ajutat.

| anonim_4396 explică (pentru IngerulSiDraculTau):

Multumesc mult

| IngerulSiDraculTau a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru nimic imi pare bine ca ti-am putut fi de ajutor.mult succes

14 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Fa mai habaucea ca mine si anume cred ca sint cel mai din urma prost, fara nici un test care sa ateste asta.

| Necrophagist a răspuns:

Nici psihiatrii nu cred in iq

| Paulla a răspuns:

Ce găseşti pe diferite site-uri sunt doar porcării. Dacă vrei un test corect pentru IQ trebuie să te duci la un psihiatru.

| anonim_4396 explică (pentru Paulla):

Tenks mult paula de sfat ai dreptate

| Paulla a răspuns (pentru anonim_4396):

Oricând.

| Rapplex a răspuns:

Poti sa intri pe Mensa Romania, dar daca doresti sa iti afli IQ`ul la adevarata valoare, iti recomand sa consulti un formular pe hartie, fiind asistat de o persoana

| GodBlessYou a răspuns:

Iti fac eu o estimare gratuita... ai in jur de 200, crede-ma...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da nu-l stii? ma da slabut mai esti.si vrei sa stii cam cat esti de trudit? de ce? nu stai bine asa? ai mintea odihnita, ce-ti mai trebuie?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De ce te iei de inteligenta lui raymusic19, eu am citit atat raspunsurile cat si intrebarile lui raymusic19 din care am concluzionat ca el are capacitati mentale superioare dar totusi nu ar trebui sa insulti intelectul unei persoane.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si Iisus a fost prigonit de multi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vrei sa obtii un rezultat cat de cat real, du-te la un cabinet psihologic si fa un test mai acatarii, precum Binet.

In alta ordine de idei, subscriu la necrofag.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai care intelect ma mister real ca eu il stiu da el nu-l stie.nu vezi ca vrea sa-l afle? mai raymuzic? il rog pe intelectul ala al tau necunoscut sa ma ierte ca l-am jig---suparat.ca n-am nimica bre cu el.