| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a întrebat:

Pe jegu asta cum il raportez, ca m-a injurat la privat?
http://www.TPU.ro/utilizator/hcjc
Raportati-l voi, poate va reuseste.

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Amice,jegul pe TPU este foarte gros si nu se poate spala, inca nu s-a inventat detergentul sa-i vana de hac, macar ca te-a injurat in privat pe mine ma injura in direct. Publica si tu injuraturile pe site ca eu asa le fac. De raportat nu-i raportez ca mie sila de ei si prefer sa "moara" de mâna lor, oricum sunt prosti si nenorocire mai mare pe lume ca asta nu exista.

| Vizitiul a răspuns:

Jegul dispare si reapare. Asta-i viata, si eu sunt injurat pe privat.

| DracusorImpielitat a răspuns:

@hombre, jegul se spala cu anumite produse, in cazul nostru adminii, spune si u la unul.