| Romancutza a întrebat:

Cum raportez un utilizator? Trebuie sa fie suspendat ca a injurat si a vorbit prostii.Multumesclove struck

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Elliana si Nicoleta te-au sfatuit bine. Succes!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți face direct prin Raportează (în fereastră scrii ce te-a deranjat) sau pe privat Stelei (Stela TPUro) pentru a se lua măsurile care se impun în astfel de condiții. Posibil să dureze un pic dar asta nu înseamnă că nu vei primi un răspuns din partea adminilor.
Succes.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Sub postare este un buton rosu pe care scrie "raporteaza"! Apesi intai pe "obscen", apoi pe "raporteaza" si scrii iar "obscen" si dai OK. Daca a facut acest lucru pe posta ta privata, scrie adminilor si da coppy/paste la ce a spus! Mai departe, nu mai hotarasti tu!

| Nicoleta a răspuns:

Scrii un mesaj sus la "contact", dar trebuie sa arati mesajul sau sa pui in mesaj ( daca ti-a scris pe privat) sau sa incluzi in mesaj si cateva raspunsuri sau vorbe de-ale lui ( daca ti-a vorbit urat prin raspunsurile de la intrebari). Sa mentionezi in mesaj ca vrei sa fii contactata.
Primesti raspuns destul de rapid.Eu am primit raspuns in 24 ore.