| anonim_4396 a întrebat:

Pentru pasionati de astronomie cine imi spune cele mai multe date despre astronomie cosmos etc. sau care este cea mai buna firma de fabricat telescoape, in plus mai dau funda pentru cele mai neobisnuite sau tari experiente legate de astronomie, ceva ce ci santamplat legat de astronomie.Ps.nu Astrologie.

4 răspunsuri:
| mihaibrasov a răspuns:

Pai. stiai ca Stephen Hawking a spus ca ar putea exista civilizatii soliene? (hmm. cum suna asta?)

| DDDDDxxxxxx a răspuns:

Stiu dar ma interesa si firma atunci pun altfel problema, cares cele mai bune lentile?

| angel4v3ryour a răspuns:

coolnu conteaza asa mult firma ci mai mult ce lentile au telescoapele si ce zoom au.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Date de actualitate despre astronomie gasesti aici: http://www.astronomia.go.ro