| LoveSunshine069 a întrebat:

PLOAIE de stele in noaptea asta? la ce ora? big grin

8 răspunsuri:
| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
Este toata noaptea, dar cel mai bine e sa te uiti dupa miezul noptii pentru ca poate fi innorat, iar atunci luna straluceste bland.

Sper ca te-am ajutat happy

| Nolkyz a răspuns:

Apogeul ora 2-2:30

| さいゆき a răspuns:

Ploaia de stele din aceasta noapte este de fapt cea mai importanta ploaie de meteori. Aceasta a inceput pe data de 8 august dar cea mai mare activitate o va avea astazi. Cel mai bine se poate vedea incepand cu ora 22:30 si pana dimineata in zori.

| Ballet a răspuns:

Dupa 1O:3O. ^^ Sper sa se vada love struck

| AlissaDăăă a răspuns:

De la 22:30 pana dimineata in zori! big grin

| Panteraa a răspuns:

Dap.E la miezul noptii.Dar cel mai bine se vad dupa ora 0:00

| infires a răspuns:

Se spune ca pe la 22:30 adipa cam peste 30 de minute

| MicutsaBăă a răspuns:

După miezul nopţii cicăhee hee Adica după 12 tongue.