| Angel0 a întrebat:

Publicitatea asta enervanta fundeal se scrie cu liniuta sau fara?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Hehe, eşti funny, Larix! Gata, nu te mai stresa!
Soluţia o găseşti aici: http://www.tpu.ro/......extensia/.
Este foarte simplă şi chiar funcţionează. Succes!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

N-ai pentru ce.
Trăiască Apache şi AdBlock Plus!

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Întrebarea zilei:ce credeţi că i se va întâmpla lui Apache? Îl vor suspenda pe o perioadă nedeterminată pentru că ne-a ajutat să eliminăm reclamele idioate puse cu grijă de admini de 3 X pe pagină? Senzaţional, în direct şi-n reluare big grin.

Apache
| Apache a răspuns:

@ÉrotiqueConseils
probabil ca da...
si dupa asta ma vezi la stirile de la ora 17...

| Angel0 explică:

@NOname
Multumesc.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Si totusi, nimeni nu a raspuns la intrebare big grin

| Azm a răspuns:

Deja site-ul a trecut la un nou nivel. De la avalansa de copii agramati si inundarea site-ului cu postari penibile, acum s-a trecut la reclama agresiva.

| NOBODY a răspuns:

FUND-eal
Achievment unlocked.

| GoguStrigoi a răspuns:

Nu mai injura.

| VladConstantin20 a răspuns:

Daca vei continua cu vorbe obscene,vei fi in supravegherea administratorilor,vei primi vreo raportare (nu de la mine,ca nu sunt paracios) dar, revenind la intrebare se scrie FunDeal happy
P.S.:Nu ti-am facut morala, ti-am dat un sfat happy