| Danysan a întrebat:

Sall-TPU-Crede-ti ca in 2030 este posibil ca Asteroidul Apophis sa loveasca Planeta?

10 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Mi se rupe.
si asa voi intra la menopauza.

| sublime89 a răspuns:

O posibilitate foarte mica exista, dar e putin probabil. Calculele celor de la NASA arata ca nu va exista o coliziune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este posibil, avand in vedere ca bucati de meteorit au cazut in mama Rusie...
Daca se intampla ceva, are grija MrAw3s0Me de voi.winking

| Vi003 a răspuns:

Stai linistit, Danyboy, ca nu indrazneste sa te nimereasca! big grin

| Prietenoasa a răspuns:

O sa fie peste mult timp. Nu gandi asa in viitor. Si da o sa ne lovesca ca si asteroidul din 2012 asa ca nu te speria.

| Charmant a răspuns:

Totul e posibil.Este posibil ca maine sa dispara rasa umana, peste 5minute sa fim invadati de extraterestrii etc..Viata e imprevizibila, niciodata nu poti prezice 100% un eveniment. Cert e ca pana in 2030vom fi aproximativ 10miliarde de locuitori. Daca nu ne omoara un asteroid murim de foame..Baftabig grin

| Anonymus9 a răspuns:

Sper sa nu! Vreau sa traiesc!

| ionela_2126 a răspuns:

Sper sa nu!

| tpuuser16 a răspuns:

Posibil. cred asta. au ajuns bucati in rusia de meteori. deci? e clar ca un dezastru care o sa urmeze va fi pe plan planetar. planete meteori etc.