| BlackStar2012 a întrebat:

TPU stiti ce am auzit pe net Ca pe 13 Aprilie 2029 ne va lovi un asteroid pe nume 99942 Apophis si am facut si un calcul cu Orbit Diagrams cei de la nasa la asteroidul acela cu Orbit Diagrams De pe siteul Nasa si ciudat imi arata ca pe 13 Aprilie 2029 ne va lovi acel asteroid voi credeti eu nu cred dau funda cel care crede eu cred ca sunt vrajeli de la cei de la nasa care vor sa bage frica in oameni

Răspuns Câştigător
| DonAnonymius a răspuns:

Măi omule, tot ce-ţi recomand e să îţi trăieşti viaţa liniştit.Nu vom muri în 2012.Nu ne va cădea cerul în cap.Nu vom rămâne fără apă.VOM TRĂI!

2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Esti certat rau cu virgulele, prietene.

| Skylar a răspuns:

Oamenii traiesc de atatea mii de ani, te astepti chiar acum sa murim?