| cocofly a întrebat:

Salut as vrea sa dau la liceu militar din alba iulia
eu sunt din bacau si nu stiu ce probe dau ce medie imi trebuie ajutor pls
cei care ati intrat sau stiti lasati com sau
clau_hiphop_2009

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Dar, parca era un liceu militar si la Campulung Moldovenesc. Nu ti-e mai aproape ala?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand: 1 e foarte greu acolo. 2a incercat sa dea si fr la liceul militar dar a picat la psihologic. 3o sa dai proba la :sport, mate, romana si psihologic! 4 tr sa ai media 8si ceva. eu iti urez bafta dar nu cred ca ai seanse sa intri la elbig grinbig grinbig grinbig grin

| cocofly explică:

Ba da dar acolo se duce toata moldova si nu cred ca intru asa acolo