| Pascan_Flavius_1970 a întrebat:

Nu stiti cat costa pe luna la liceu. militar mihai viteazul alba Iulia?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce sa coste?

| ionalexandru98 a răspuns:

Nu costa absolut nimic. Torul e platit de MApN. Problema e ca se da proba fizica, examen psihologic, examen medical, examen la romana si matematica(pe langa evaluarea nationala) deci nu se intra usor. Dar daca intri aia iti dau tot ce-ti trebuie si nu platesti tu nimic. Poate doar trenu pana acasa daca pleci in weekend.

| Pascan_Flavius_1970 explică:

Cat costa lunar cazarea si toate astea la liceul militar alba Iulia mihai viteazul?