| Petre159 a întrebat:

Salut.Cum pot sa fac sa nu mai imi apara poe desktop o imagine neagra.FUNDA.Si daca este diferit eu am Windows7

Răspuns Câştigător
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Iti apare in dreapta un chenar in care scrie ''you are a victim of software counterfighting''? daca da trebui sa descarci de pe net wga remover. il insalezi apoi ii dai ok si se restarteaza sau daca nu dai tu un restart si nu iti va mai aparea acel fundal negru.
Dar daca nu ai acel chenar in dreapta jos atunci fa ce a zis @zdrangoi.

| Petre159 explică (pentru GoodGuyOviCONTSUSPENDAT):

Dar unde gasesc sa fac asta?

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru Petre159):

Deci pe desktop te uiti sa vezi daca iti apare acel chenar dreptunghic si in care scrie '' You may be a victim of software counterfighting''.iar daca iti apare descarci de aici programu acesta il instalezi si ii dai ok dupa care restartezi pc-ul.
http://www.softpedia.com/progDownload/RemoveWGA-Download-42782.html

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns (pentru Petre159):

Sper ca stii ce e acela desktop. Descktop-ul e acela care iti apare cand aprinzi pc-ul, acela care are butonul start, iconite si de unde poti sa intri unde vrei.

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Da click dreapta pe desktop->personalize si alegi optiunea "desktop background".
ai acolo mai multe teme pe care le poti pune pe desktop.