| baiatulzambaret a întrebat:

Salut deci sunt in zodia leu cine stie ce zodie sunt in zodiacu chinezesc?

12 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

1. Ce cauți la "Știință și Filosofie"?
2. Zodiacul chinezesc este în funcție de ANUL nașterii, nu luna. N-are nici o legătură cu faptul că ești zodia leu sau oricare alta.
Dă o căutare pe Google: "zodiacul chinezesc" și nu mai încărca această categorie cu întrebări puerile și total nepotrivite!
Mulțumesc.

Răspuns utilizator avertizat
| carpediem a răspuns:

Leu chinezesc...

| Inferno a răspuns:

Eu zic ca daca esti in zodia leu, in zodiacul chnezesc esti maimuta.

| Rapplex a răspuns:

Eu sunt sobolan cu semn de foc.Sunt nascut pe 10 august 96. Posibil sa fi si tu sobolan, dar daca nu spui data nasterii, nu e sigur.

| itscloudyoutside a răspuns:

Intrebarea asta n-are legatura nici cu stiinta nici cu filosofia. Cauta si tu pe un site de astrologie sau pe Guagal: http://www.google.ro/

| LarisaDragomir a răspuns:

Depinde... daca esti de ex anul 2000 esti dragon dar poti cauta pe net,, zodiacul chinezesc`` si sigur vei gasi.

| RoseOfTheFire a răspuns:

Maimuta stiu ca sunt cei in zodia leu pentru ca si eu sunt la fel tot leu big grin

| Ditto a răspuns:

Daca spui in ce an esti nascuta iti pot raspunde la intrebare.asa nu.

| username6636 a răspuns:

Buna!
Esti iepure.
Sper ca te-am ajutat, Bye-bye!

| Gabytza2000 a răspuns:

Daca esti leu in zodiacul chinezesc esti maimuta.Si sa nu crezi cami bat joc de tine.Asa e. Te rog daca vrei FUNDA.

| baiatulzambaret explică:

Sunt nascut in 1995