| pintexim a întrebat:

eu sunt zodia leu dar as vrea sa stiu ce zodie sunt in zodiacul chinezesc...

8 răspunsuri:
| JustRoxanne a răspuns:

Depinde, la ei se tot schimba!

| xAlvin a răspuns:

La astia e diferit sunt si eu leu si m-am interesat : cocos, sobolan de apa, acum doi ani can m-am uitat ultima data intr'o carte era maimuta

| Avocado7 a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/zodiac-european/zodia-leu.php cred ca esti dragon de foc. Funda?

| Atat_TeuTza_Sy_1995 a răspuns:

In zodiacul sa te uiti scrii pe google zodiacul chinezesc si vezi.

| Lenuta_Vatasescu_1958 a răspuns:

Lenutaa_mirceaa>anul 2013 in zoiacul chinezesc si astrology and horoscopes finance si economy daily 2013