| MannyP a întrebat:

Salut din nou. Nu-mi dau seama de o chestie oarecum absurdă. Îmi amintesc că unele evenimente din viața mea au început si s-au terminat in aceeasi perioadă (oră, lună, an, anotimp) Cineva spune că sunt ciclurile vieții dar am nelămurire: Oare de ce nu se întâmplă altfel? De exemplu gen: Să-ti faci o iubită vara si să vă despărțiți iarna. Astept orice părere (scuze pentru categorie)

4 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

Pura intamplare. Mie nu mi s-a intampalt niciodata asa ceva.

| StrongHeart a răspuns:

Pai fa-ti o iubita la vara, si desparte-te de ea la iarna ca sa vedem care e dilema.

| MannyP explică (pentru StrongHeart):

Treaba cu iubita e doar un exemplu. Fac referire la diferite evenimente plăcute sau neplăcute din viața noastră

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se întâmpla in funcție de alegerile pe care le faci.