| EuShiAtat69 a întrebat:

Salut

E bun iq 153 la o fata de 13 ani? Am facut testul matricelor progresive Raven.

6 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca mai tai si tu din iq, mai tai si eu din Centimetri de barbatie care spun ca ii am, ce zici, facem intelegerea :->?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Daca iti iesea IQ-ul atat cat zici ca ti-a iesit nu mai puneai intrebarea asta asa ca te-ai deconspirat singur/a.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Vezi si pe www.iqtest.dk iar pe google images cauta "iq distribution"

| BogdanDediu a răspuns:

E destul de bun!

Răspuns utilizator avertizat
| Firescu_Dragos_1993 a răspuns:

Conform studiilor, nu exista iq 1 decat pentru persoanele fara neuroni, care nu stiu sa lege o propozitie sau macar sa deschida gura. Daca ai iq-ul 153, te apropii de iq-ul lui Einstein, ceea ce nu prea cred. Testele online nu iti arata adevarata gandire.