| EuShiAtat69 a întrebat:

Salut

E bun iq 153 la o fata de 13 ani? Am facut testul matricelor progresive Raven.

3 răspunsuri:
| Inferno a răspuns:

Sub medie, dar merge.

| PorumbRodica1965 a răspuns:

Nu noi stabilim aceasta capacitate. Noi suntem limitati, doar intr-o lume noua cand omul va fi dus la perfectiune va ajunge la capacitatea maxima dupa cum a fost creat la inceput. Deci ai retinut? Nu noi stabilim, cine a stabilit numarul neuronilor nostri stie mai bine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca aveai IQ-ul atat de mare nu puneai intrebarea asta de 3 ori.