| XtremeStyle a întrebat:

Mi s-a intamplat ceva extrem de ciudat. Stateam linistit prin casa cand deodata, aud un zgomot, ca si cum ceva sa spart. Am realizat ca o sticla din dulap in care ere ceva bautura spirtoasa s-a crapat de jos pana sus si o bucata mica s-a desprins si toata bautura a curs pe parchet.
Eu ma gandesc ca acea sticla o fost crapata putin(dar as fi vazut asta) si din cauza presiunii a continuat sa avanseze crapatura.
Va rog, nu am mai auzit asa ceva.
Aveti vreo idee? Merci.

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Și ce acum vrei să îți dăm explicații paranormale? Eu aș crede că este cam ceea ce ai spus tu. Altceva nu știu ce poate fi.

| rockbluesman a răspuns:

Unele pahare se mai sparg din cauza acumularii presiunii sau invechirii. Unul mi s-a spart in fata.