| Trollerul a întrebat:

Am un iPhone 3GS si nu stiu de ce mi sa crapata capacul, dar chiar pe centru in spate o crapatura destul de mare, si nici macar nu l-am miscat de pe birou vreo 2 saptamani. De ce s-a crapat?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

E o problema comuna la 50% din 3gs-uri. Nu ai ce sa faci.

| Trollerul explică (pentru sltlp):

Dar nu chiar pe centrul carcasei, mai ales ca nu l-am miscat de pe birou 2 saptamani si a stat cu ecranul in jos.

| sltlp a răspuns (pentru Trollerul):

Asta e ciudat. Sigur nu a fost lovit?

| Trollerul explică (pentru sltlp):

100% nu a fost lovit...

| mgtow a răspuns:

Din cauza umezelii sau poate cineva l-a lovit fara sa vrea, umezeala nu prea are cum imposibil. Un impact produs a fost.