| Eminemscu a întrebat:

Salut, puteti sa imi spuneti ceva despre proiectiile in astral adica cum as putea sa ma proiectez?big grin

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Sunt mai multe metode. Cele mai comune implica relaxarea totala si adormirea trupului, dar ramanerea creierului in stare lucida. Altele se refera la metode de vizualizare (dar ai nevoie de o buna imaginatie si o proiectie a imaginilor).
Sunt multe de zis, n-am chef acum... Am citit mult despre asta, am practicat, inca mai vreau sa practic...etc.

3 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Este simplu de tot, te asezi pe un butoi de pulbere, dai foc la fitil si directia astral. Salutari lui Sf. Petre.

| DorelSudoru a răspuns:

Ia-ti un proiectorlaughing

| shadovv a răspuns:

Te urci in masina si iti proiectezi sufletu in primul copac sau cumperi ceva de la "legal shop", stragi vreo 5 prieteni si intrati in trip beton. Sa vezi atunci proiectie... nu acu la bun, chestile astea nu cred ca sunt reale poate daca esti yogin poti sau nu