| anonim_4396 a întrebat:

Salut, tot aud prieteni si cunostinte care spun ca au agatat diverse fete la petreceri sau in club si dupa au facut sex cu ele.
Intrebarea mea este, dupa ce esti mort de beat mai faci sex? Stiu ca erectia e foarte slaba dupa ce bei mult, sau e un mit?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La unii se intareste chiar daca sant betivi si sant in stare sa se tina pe picioare desigur

| DeyCj a răspuns:

Depinde de persoană.Cum românului îi place să se laude... e clar că de regulă tinde spre mit.Eu unul dacă beau până mă fac ca lemnul nu prea mai stau bine cu „bota". laughing)))

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Actul sexual este coordonat de creier. O cantitate mică de alcool este excitant, o cantitate mare este sedativ. Beat mort, nu mai funcționează creierul să dea comandă cum trebuie, săngele luptă să te dezintoxice, nu mai este destul pentru erecție. Au agățat și au făcut, dar nu morți de beți.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Aha, interesant spus. Si ma mai gandesc la faptul ca sa zicem ca au facut sex, dar sigur nu e cam deloc intens sa faci cand esti baut nu? Ma gandesc si eu....incerc sa vad daca numai gura e de astia. Unu mi-a zis ca a facut o intr o bae din club. Si ma gandesc si eu ce sex mai e si ala, eu nu as putea face fara intimitate, etc

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nici eu fără intimitate, dar mai este ceva. Sub imperiul hormonilor excitației sexuale, omul iese din zona umană și trece în zona instinctelor animalice de conservare a vieții, nu mai contează unde ești, nici nu mai știi cum te cheamă, și nici unde ești, știi doar că trebuie să i-o dai.
Așa că, un pic de alcool te dezinhibează, fata vroia de când i-a venit menstruația, și a turbat lună de lună, și e relaxant. Și de aici, apoi lauda de mascul, că ce teribil a fost el. Este o anumită vârstă pentru asta.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Depinde de varsta si de sanatate. Pe la 20-30 pana pe la 35 de ani nu prea exista destul alcool cit sa iti omoare erectia inainte sa intri in coma, lol.

| GabiDumitrescu a răspuns:

Ah, da, si inca o chestie... daca te duci sa agati si sa regulezi ceva, nu bei ca boul. Eventual bei si tu 1-2 pahare de vin rosu ca sa ajute, nu torni 20 de beri ca imbecilul.winking

| sabin89 a răspuns:

Asta oare la ce se încadrează, la ştiinţă sau la filosofie?

| Meme10Memu a răspuns:

Au bagat ceva pe stremeleac. Un bat ceva ca sa fie tare.

| Vântulalb a răspuns:

Si tu chiar ii crezi? Poate au visat frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Conteaza ce bei si cat bei. Astia care se lauda de obicei o au mica

| Andrei200202 a răspuns:

Eu unul am pățit asta, dupa o sticlă de vin

| anonim_4396 explică (pentru Andrei200202):

Adica inca aveai tare dupa o sticla de vin? Hm.

| Andrei200202 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, ma refer ca n am putut sa fac nimic, nici cand sunt obosit nu pot.