| LordCristobal a întrebat:

Va salut pe toți!
As vrea sa va mai povestesc o altă întâmplare amuzanta legata de fete.
Prin toamna lui 2019 stăteam de vorbă la o masa cu doi amici și două fete.
Ei bine,una din fete se laudă că a agatat mai multi tipi in club.
După aceea eu am intrebat-o daca nu e mai bine că băieții sa agate fetele.
Bineînțeles domnișoara respectiva nu prea i-a convenit întrebarea mea și m-a întrebat cate fete am agatat.
Eu care nu agățasem nimic i-am spus că am agatat o grămadă de fete.Ei, și după asta fata mi-a spus,, Și eu care credeam că ești virgin".
Și culmea atunci chiar eram virgin la fel cum sunt și acum.
Și asta a fost alta ocazie in care nu am știut să abordez o fata
Întrebarea mea e in felul următor:O fata își poate da seama daca un băiat e virgin?
Nu de alta dar fata aia m-a finit destul de bine atunci.laughing))))

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Fratioare, o femeie versata, te citeste ca la poker! happy

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Realitatea este ca, nu-si poate da nimeni seama daca esti virgin, sau o fata este virgina, ca nu sunt semne care sa scoata in evidenta acest lucru.

| AIeXxX a răspuns (pentru Violleta2022):

E mai strânsă laughing

| Goete a răspuns (pentru AIeXxX):

In afara de faptul ca nu e neaparat mai stransa, pe cand iti dai seama ca e mai stransa, nu mai e virgina happy

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O fata își poate da seama daca un băiat e virgin?
Da.

| UserRo10 a răspuns:

Cred ca a jucat la intimidare si urmarea reactia ta. Dupa cum ai tresarit posibil sa fi banuit ceva