| deffer a întrebat:

am nevoie de cateva subiecte de admitere la UTM sectiunea informatica din anii anteriori.
Fundawinking happy
(Fara comentarii de genu' eu de ce nu caut sau cu link-uri la pagina principala de la UTM)

Răspuns Câştigător
| missfatadelatara a răspuns:

De ce nu cauti pe google sau link-uri pe pagina principala de la UTM?

https://forum.softpedia.com/......tate-info/

| deffer explică (pentru missfatadelatara):

In sectiunea de admitere nu spune nimic de subiectele date in anii anteriori...nici pe google nu am gasit mare lucru,dovada fiind si ce mi-ai dat tu(este folositor,m-a ajutat sa imi fac o oarecare idee despre examen, iti multumesc mult!), ce vreau sa spun e ca sunt destul de putine informatii...cel putin asa cred eu, dupa cum vezi mi-am facut o idee despre examen dintr-un comentariu de pe un forum, nimic oficial

| missfatadelatara a răspuns (pentru deffer):

La majoritatea facultăților la care se da examen de admitere e la fel: Google oferă nimic.