| miculastronaut777 a întrebat:

Salut TPU, am nevoie de cineva care se pricepe la limba engleza si imi poate traduce exact acest video scurt dupa yt despre Luna (funda + vot) multumesc.
https://www.youtube.com/watch?v=8euiyaodsho&t=23s

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

E prea mult de scris...

| relian a răspuns:

Ce spune acolo is chestii generale, le stii si tu deja, ori le stie majoritatea oamenilor.Deci nu spune aia nimic deosebit, ori ceva ce romanii nu au in carti ori au prezentata mai stiu eu pe unde.
Cum zis is generalitati. Spune cand s-a format, cum s-a format, ce activate avuse, cum este astazi, in juru cui se invarte si cum.cam aiai zice acolo, nic deosebit.Cum zice cineva pe aici e mult de scris, dar in mare cam astea spune ce am zis.
Daca vrei cifre vezi ca le si scrie pe cran, restul e poveste scurta dar lunga de tradus in scris laughing