| Desh a întrebat:

Salut TPU! Îmi poate spune cineva când vor aduce oamenii de știință pasărea Dodo la viață?

6 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Un pic de răbdare, că vine ceasul când... toate animalele ce zac în țărâna pământului vor auzi glasul omului de știință și vor ieși afară.

| Violleta2022 a răspuns:

Pasarea Dodo a disparut demult de pe fata pamantului si oamneii de stiinta nu pot invia ceva ce nu mai exista.

Răspuns utilizator avertizat
| 1234568807 a răspuns:

Pe 36 februarie cam pe la aceeasi ora

| EliLeli a răspuns:

Nu cred ca mai este mult pana va fi clonata. Am inteles ca deja i-au secventiat genomul.

| Kiwi2023 a răspuns:

Nu e posibil momentan