| mateiciprian a întrebat:

Vreau cat mai multe pareri. Exista,microcip-uri care odata ce ti se implanteaza pe creier, te poate agita sau sa fii nervos cand vor "ei" sa te controleze?

Răspuns Câştigător
| Biggiesan a răspuns:

Deja tu ai microcip implantat din naștere, în cortexul insular. Iar ție se pare că ți-au pus cip să te controleze și să te monitorizeze în mod deosebit întrucât îți plac mult senzațiile și poți deveni un factor de progres în societate.

13 răspunsuri:
| AniCasi a răspuns:

Lasa-ne!

| sublime89 a răspuns:

Nu are cum sa existe asa ceva, inca.

| doctorandus a răspuns:

Asta e delir care tine de paranoia. Nu exista astfel de cipuri.

| HardCore7750 a răspuns:

Nu exista, sau daca exista inca nu s-a scos pe piata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da cum sa nu? mai ficior... dieja ma eneviezi, sa stii ca am un bocanc fain, daca mai ma enierviezi mult supozitor ti-l fac!

| FIFA14 a răspuns:

Se lucreaza la asta.
Cred ca ai auzit de "Nanorobotica".

| ViseleSmulgGratii a răspuns:

Calmeaza-te. Nu exista si nici nu se va inventa.

| Dariusuu a răspuns:

Nu există aşa ceva, însă în filmele SF te poţi aştepta ca să existe.

O zi superbă îţi doresc.

| Robert8764 a răspuns:

Exista! Dar nu care sa te controleze, exista procesoare pe care le iei de la orice magazin IT, odata implantate in creier te face mai destept cu 25 %, ceea ce este enorm, te duci la spital si il rogi pe domnul doctor. Baftawinking

| LifeIsColour a răspuns:

Buna,categoric nu. Ceea ce spui tu se intampla doar in filmele SF sau horror.Stiinta nu a evoluat chiar atat de mult si, daca ar fi facut-o in aceasta directie, cu siguranta ar fi fost una nefasta pentru omenire.Pa-pa!

| RadioactiveUranium a răspuns:

Lolz deci nu exista.Adica nu pana acum.Da deci tu crezi ca ai un microcip in capdoar fiindca esti agitat si nervos.Da deci esti paranoic si nu te mai uita la filme SF sau la alte prostii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Momentan, nu, dar sti vorba aceia:" nu niciodata, niciodata cand e vorba de om", cu alte cuvinte candva si asta va fi posibil, sper sa fiu mort de atunci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inca nu, ai dat-o cam SF aici.