| AvalohAlyn a întrebat:

Sarbatori fericite.Va doresc si voua sanatate, fericire, implinire si credinta.Fie ca vremurile ce urmeaza sa ne gaseasca in pace si in dragoste.Craciun fericit.Si totusi ce va doriti de la noul an, de la viata?

Răspuns Câştigător
| Mada_5282 a răspuns:

Ce-mi doresc de la noul an? Imi doresc sa ma trezesc in fiecare dimineata fara sa mai vad la TV atatea crime, violuri, jafuri, accidente, sa merg pe strada fara sa am grija nimanui, sa nu mai existe atata nedreptate, nepasare, ignoranta, indiferenta, sa fie promovata calitatea si nu cantitatea, sa fim rasplatiti pentru meritele noastre si nu pentru ce avem in spate, sa fim etichetati dupa ceea ce suntem si nu dupa aparente, sa invatam ce inseamna bunul simt si respectul, sa fim mai optimisti cu toate ca vremurile in care traim nu ne prea ajuta, sa avem speranta, incredere, sa incercam sa ne corectam mai intai pe noi si apoi pe cei din jurul nostru. Astea sunt lucrurile pe care le doresc pentru mine, pentru tara mea, pentru lumea aceasta...

Sarbatori fericite! happy

11 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Multe multumiri draga, la fel si tie. :)
Ce imi doresc eu de la noul an si de la viata? - sanatate, intelegere/liniste si prosperitate!
& Craciun Fericit TPU!
http://www.youtube.com/watch?v=Mre1YnG4_Uc

| Hombre a răspuns:

Multumesc de urare, sanatate multa iti doresc si familiei tale. Hei JeSsYkA ne-ai cam parasit, craciun fericit.

April
| April a răspuns:

Pace pe Pamant si intre oameni bunavoire e tot ce doresc!

| carminaburana43 a răspuns:

Multumesc din suflet, doresc la fel.Eu de la noul an imi doresc un tovaras de viata caci am ramas fara si e foarte rau singura dar e mai bine decit cu un om rau.

| anad a răspuns:

Sarbatori fericite si sanatate, liniste si pace sufleteasca!
Imi doresc sa-mi aduca noul an doar sanatate, intelegere si bucurii in familie!

| deeeeeebora a răspuns:

Credinta, mai multa relatie cu Dumnezeu cu Tatal meu si dragoste, sanatate happy nu-mi doresc bani(chiar daca n-am nu stiu catilaughing )haine, masini, case

| NewSummer2013 a răspuns:

Vreau sa fiu un om mai bun., sa am o inima curata, ca sa am constiinta impacata... sa fiu pregatita in cazul in care clipa cea din urma va sosi.

Iti multumesc din tot sufletul pentru urari!
Sper sa ai si tu parte de iubire, pace sufleteasca, sanatate, fericire, implinire si credinta, mai ales crednta. Credinta este totul! Fara ea...nu reusesti cu obsolut nimic in viata.

Ptr ca ai fost o draguta si mi-ai urat atatea :) iti ofer un mic cadou, o felicitare:
http://www.felicitarile.net/data/media/1/4_2.jpg

Craciun fericit!

| forever4you a răspuns:

Sarbatori Fericitekiss... mi'as dori ca 2011 sa fie un an mai bun si ca sa fie la fel de frumos si minunat cum a fost si 2010(pentru mine a fost cel mai frumos an, un an de vis si sa speram ca 2011 va fi la fel de bun sau chiar mai bun...

Craciun Fericitkiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc de urare.
sa ai sarbatori pline de cadouri si fericire.
eu imi doresc de la viata sanatate si fericire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumesc din suflet la fel si tie! happy
Eu mi-s dorii multa, multa sanatate, impliniri, fericire si multe altele, familie si celor dragi, dar sa nu uit de prieteni si toti cei pe care-i cunosc si nu-i cunosc. happy
O seara de vis tuturor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic in afara de sanatate.sanatate pentru toti. daca santem sanatosi, vom rezolva toate asa cum trebuie. dar sanatoti total, nu sanatos de la gat in jos.