| shtephie a întrebat:

La multi ani, tuturor Stefanilor si Stefaniilor...:*! Multa sanatate, fericire, implinire si multa multa iubire! Ceea ce imi doresc mie, va doresc si voua!
La multi ani, mie!

5 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

La multi ani tie happy

luciana
| luciana a răspuns:

La multi si neintinati ani, draga mea! Sa fii sanatoasa, sa ai sperante ce mereu se implinesc si fericire! Lucien.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! mersi mult. iti doresc ca si tie sa ti se indeplineasca toate visele, sa ai sanatate si fericire. si bani whistling ca's importanti si aia.pa,pa

| DouaPuncteIcs a răspuns:

Multumesc:X
La multi ani si tie:X
happy:*

| cryna a răspuns:

La multi ani shtephie! Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele si visele kiss