| CaleaCeaDreapta a întrebat:

Serios, va plac manelele unde se canta de bani, de dusmani, femei, chefuri?

22 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Nu imi plac manelele.

| harciog a răspuns:

Imi dai voie sa vomit pe intrebarea ta?

| cristi202 a răspuns:

Nu. Viata nu sta doar in bani, dusmani, femei si chefuri. Dar ce sa-i faci, unii numai despre asta stiu sa cinte. Si macar de ar cinta bine, dar te cam zgirie in urechi cind ii auzi. Nu degeaba a pus Harciog intrebarea aia.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Uite: asta imi place la nebunie!
http://www.youtube.com/watch?v=0CMV4lVgToo :))

| FucktheSystem a răspuns:

Serios, întrebarea asta n-are ce căuta aici.
Poți să-mi mulțumești mai târziu pentru observație.

| CoquineNoire a răspuns:

@ardnaxur avem aceleasi gusturi :))
dar mai am o preferinta http://www.youtube.com/watch?v=Smo0QGH8pTY

| DorelSudoru a răspuns:

Poi aaaaaaaaaa nu o iei pe "CaleaCeaDreapta" (laughing) daca se asculti manele

| chelstone a răspuns:

Manelistii sunt un fel de emo, sceleratii care se bat(z)aie pe marginea drumului cu mana intinsa asculta manele, ''hau viata mea'', ''ofofofof'', tot felul de porcarii, ba sunt suparati si se taie cu lama, ba au bani si trebuie sa afle toata lumea, trebuie sa stie lumea ce gagica faina are ala de canta sau de ce-ai plecat iubirea mea, majoritatea sunt melo-dramatice altele sunt de exultare, am bani, am mercedes, am vila cu subsol, gradina cu palmieri, piscina cu rate salbatice.

| NickiMinaj a răspuns:

La o betie ultima speta, da.

| Polaris a răspuns:

Filosofic şi ştiinţific în acelaşi timp, întrebare ce te pune să te gândeşti la principiile vieţii şi la ce ai mâncat azi dimineaţă...

| Polaris a răspuns:

@Roxana - Ei cânt frumos şi are voce superb.

| MajorAsshole a răspuns:

@harciog, "Amuzant" din partea mea, prietene. Pacat ca nu e si vot "hilarious".
@CaleaCeaDreapta Tie iti plac manelele, in general?

| houyhnhnm a răspuns:

Manelele este misto. Ele este pentru cei sucari cu talent, nu pentru toti obositi.

| CrysisMD a răspuns:

Serioasa intrebare legata de Stiinta si Filosofie, pot sa spun Filosofie curata.

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Nu imi plac manelele in general, nu neaparat cele despre bani, dusmani sau femei.
Bye!

| Denisa444 a răspuns:

Imi plac unele manele insa asta nu inseamna ca imi plac si manelistii sau ma intereseaza aspecte legate de IQ-ul lor, viata lor, etnia etc. Exista un moment la o petrecere cand o manea e exact ce avem nevoie laughing

Răspuns utilizator avertizat
| brokeangell a răspuns:

Da imi plac, dar bineinteles ca nu toate.

| MegadetH666 a răspuns:

Maneaua e cea mai mare porcarie!
up the irons!

| MO231 a răspuns:

Nu

| silviu666 a răspuns:

Da asculta melodia asta e cea mai smekera manea :X:X http://www.youtube.com/watch?v=c-Ep8taItGk doar daca Brokencyde canta manele;) PACE

| KiryuRima a răspuns:

Mie nu