| ralukkk_9062 a întrebat:

Stie cineva ceva de bloody mary?

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Caut-o în bar.

| NOBODY a răspuns:

Da,e operată acum de rinichi

| Deny1333 a răspuns:

Băi, e povestea aia cu Maria Sângeroasa pe care o invoci la 12 noaptea spunând Bloody Marry de 3 ori şi rotindu-te de 3 ori în faţa oglinzii cu o lumânare aprinsă în mână şi cică vine spiritul ei şi te ucide.
E o porcărie, un prieten de'al meu a încercat şi nu s-a întâmplat nimic. După părerea mea, e un mod bun de a face stop cardiac!

| 0marry0 a răspuns:

Daca te referi la legenda care se invarte in jurul ei, atunci sa stii ca nu e reala.
Eu am stat ca idioata in mijlocul baii de N ori, cu sau fara lumanari si nu am reusit sa o "sumonez" de nici o culoare.
Cred ca-i timida.

| Alessandro a răspuns:

Bună.
Nu e decât o prostie, să o invoci pe Bloody Mary.
Dacă n-ai ce face, o chemi pe Bloody Mary!
Pa-pa

| adyzone a răspuns:

Eu cred ca stie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ...am vazut-o azi-dimineata. vopsea niste oo.

| Claudia a răspuns:

E doar un film tongue si eu m`am uitat la el... si pe youtube am vazut ca mai sunt copii/adolescenti care incearca sa o " invoce " laughing pe bloody mary big grin. E o prostie