| Strepix a întrebat:

Sunt cam beat acum. Sunt foarte ametit, cum scap de asta? Gandesc rational, stiu sa scriu, etc, dar sunt foarte ametit, cum scaaap?

Răspuns Câştigător
| DovleacTurbat a răspuns:

2 degete pe gat si esti fresh.

| Strepix explică (pentru DovleacTurbat):

rolling on the floor))) m-am fortat sa vomit, dar tot ma ameteste laughing)) Mersi oricum

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Strepix):

Eu dupa ce vomit ma simt ca nou-nascut laughing, dar n-am mai baut de 2 ani ti-as recomanda si tie acelasi lucru. Problemele nu le rezolva alcool-ul.

| Strepix explică (pentru DovleacTurbat):

Frate, daca vomit, nu mi-e atat de rau si scap putin din ameteala, dar tot ma simt ca un boschetar laughing)))). Nu beau de probleme, pur si simplu mi-am luat niste beri si am zis sa le beau cat timp ma uit la niste filme, doar ca le-am baut mult prea rapid. laughing))

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Strepix):

laughing Mai baga 1 film doar ca stai pe sec sau baga suc altceva, incearca sa mananci ceva oricum maine nu mai ai nimic.

| Strepix explică (pentru DovleacTurbat):

Trebuie sa vorbesc cu iubita, n-am cum. Stiu ca maine nu o sa mai am nimic, dar vreau sa gandesc cat mai rational posibil pentru toti din jurul meu laughing))

| DovleacTurbat a răspuns (pentru Strepix):

Stai mai tacut de data asta laughing))

| Strepix explică (pentru DovleacTurbat):

Imi iau bataie, frate laughing)))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Strepix):

De la niste beri te-ai facut crita?! Esti sarac cu duhu, deci bei de probleme.

| Strepix explică (pentru anonim_4396):

15 beri in decurs de cateva ore, nah

30 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Dă-ți cu tigaia peste cap.

| Strepix explică (pentru T0T):

Foarte amuzant, esti, sa mor de nu.

| WhiteLife a răspuns:

Ia Emetostop.

| danutzu96 a răspuns:

Astepti. nu ai ce sa faci, trebuie sa astepti ca ficatul sa isi faca treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumpara un vibrator si baga-l pe gat, esti fresh dupa

| Strepix explică (pentru anonim_4396):

Recomand pentru mama ta asta.winking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Strepix):

Il are pe tata

| SERIALS a răspuns:

Dormi, bro!

| Adiq a răspuns:

Dormi.

| Razvy12 a răspuns:

Zeama de varza sau dormi

| TronHD a răspuns:

Bea ulei e singura metoda!
Dar nu prea mult

| Vlad617 a răspuns:

Muraturi, mananca muraturi (castraveti de preferat) pana nu mai esti beat.

| mimi973 a răspuns:

Dar de ce vrei sa scapi de starea asta?

| Strepix explică (pentru mimi973):

Am baut prea mult, nu credeam ca o sa ma ajunga. Stiu ca scriu corect, dar ma ameteste rau de tot.

| Nistor_Irina_1974 a răspuns:

Nu mai bea

| Strepix explică (pentru Nistor_Irina_1974):

Am eu motivele mele, mersi pentru sfat, dar eu am intrebat cum sa scaaap din starea de ameteala.

| 8mmppp a răspuns:

Du-te la magazin si ia Schweppes, o sa te ajute si stai in pat.

| Cristian_Cristi_1996_wJGp a răspuns:

1 nu bei inainte sa mananci
2 nu bei singur
3 cand simti ca daca il beau si pe asta ma fac crita nu il mai bea asteata si cand poti il bei asa bei trei zile dar in timp ce bei sa mananci ca bautura roae mancarea daca nu are ce roade iti roade ficatul

cum scapi de mahmureala ai de ales : apa tonica, zeama de varza, zeama de castraveti murati si dati cu apa rece pe fata iesi afara la racoare si mai baga niste beri

| Ciobanelul96 a răspuns:

Du-te daca ai bani si mai ia ti niste vinwinking

| Strepix explică (pentru Ciobanelul96):

Am destula bautura in casa, dracu, ce-i cu voi? Vreau sa scap de ameteala.

| Sandu_Razvan_1995 a răspuns:

Zeama de varza