| Awkesna a întrebat:

Sunt foarte timida mai ales in preajma profesorilor nu stiu de ce dar cand stau cu colegii nu sunt asa, va rog imi spuneti si mie cum sa scap de timiditatea asta cryingcrying

5 răspunsuri:
| melyyy a răspuns:

Si eu eram la felwinking stai sa ghicesc profesorii sunt noi nu? si nu te-ai obisnuit cu ei? simplu happy ai putea face cateva ore de meditatii pentru a te simti mai in largul tau in preajma lorwinking
sau
incearca sa raspunzi mai des, la inceput va fi foarte greu ( stiu cum e sad ) dar te vei obisnui big grin

bafta:X:X

| unknown3243 a răspuns:

Mersi mult crinu acum asa o sa fac devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Am incercat sa ma gandesc ca nu are rost, ca este inutil sa fiu timida in fata lor si chiar a reusit. Acum ma cearta si plec in banca si nu ma inrosesc, nu nimic. Incearca si tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Priveste totul ca pe un razboi. ei vor sa te prinda nepregatita, tu trebuie sa-i contraataci invatand.cand stii lectia foarte bine vei sta de vorba cu ei de la egal, la egal.

| hailatata a răspuns:

Stai acasa o perioada si cheama profesorii sa te mediteze vezi ce iese