| DeadOrAlive94 a întrebat:

TPU data la care trebuie sa aiba loc Sfarsitul Lumii pe 21 Decembrie 2012 este gresita Wrong data adevarata pentru Sfarsitul Lumii este 24 Decembrie 2011 Mayan Calendar Calculation http://www.mrinbetween.com/pages/Pole_Movement_2.htm si va dau si un videoclip sa va uitati la el sa vedeti ca tot pe 24 Decembrie 2011 zice http://www.youtube.com/watch?v=4bjkapAZnKc

2 răspunsuri:
| BlueDog a răspuns:

Stii, unii oameni fac bani din chestii de genul pacalidu-i pe cei mai slabi de inger. Uite sfatul meu: nu crede tot ce se vede, aude, scrie, etc. Te asigur ca lumea nu se sfarseste prea curand, asta daca nu hotaraste un nebun sa ne iradieze pe toti cu o bomba atomica. Din punct de vedere stiintific Terra nu are cum sa faca 'boom' dcat peste multi, multi ani..., sa zicem 1milion si ceva. Si ti-as mai zice ceva, dar nu vreau sa te superi sau sa-ti zgudui prea tare teoriile in care crezi. Crede in Domnul si el te va salva. Si mai ales nu uita: ''Domnul da, Domnul ia, fie numele Domnului binecuvantat de acum si pana in veac".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie? Daca nu va avea loc sa nu fii dezamagit.