| SatanaInIzmene a întrebat:

Trebuia sa fie o intrebare filosofica, dar mi-a iesit ...nimic.
O fi sau nu filosofia de mine sad?

5 răspunsuri:
| Dmonik a răspuns:

Mi-ai aruncat invective, tinere! Dar, te iert, in numele scopului nobil al acestei intrebari la care iti raspund:
Da, "Inger, ingerasul meu" e pistol cu apa. Ce ai scris tu aici e CREZUL, crezul unei generatii. Si... fara "Amin", nu stii ca se indeplineste?!? Bate-n lemn, desi cred ca e tardiv.

| Dmonik a răspuns:

Tu...filozofezi sau glumesti cu mine?

| SatanaInIzmene explică:

Dmonik, trilioane de scuze pentru editare.Intrebarea am mutat-o la Trivia.Vad ca lumea e certata cu categoria asta laughing

| SatanaInIzmene explică:

Mi-am permis sa le amestec.Stii doar ca filosofia fara niciun gram de comic e ca diminetile fara cafea big grin

| phoenix_1016 a răspuns:

Categoric, NU...