| Kesha1428 a întrebat:

Tu sustii A. C. T. A? Daca nu, atunci adauga adresa de email:giabocmarina@yahoo.com si sa facem un club impotriva A. C. T. A! Acum ne vor fii smulse drepturile de a avea retele de socializare:Facebook, twiter, blog, messenger s. a. Verificarea intimitazi(A. C. T. A verifica tot ce faci, de exemplu email-urile si raporteaza guvernului, daca te gasesc vinovat risti amenzi ingrozitoare sau 5 ani de inchisoare! Http://www.facebook.com/events/282081808525126/ acceseaza acest link si spune,, NU A. C. T. A"

10 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Unde poate ajunge nebăgarea în seamă...

| Kesha1428 explică (pentru Woodenpints91):

Ce? fii mai explicit...adica eu sunt nerabdatoare? \straight face thinking

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Kesha1428):

Exact...

| Kesha1428 explică (pentru Woodenpints91):

Nu cred ca e nerabdarea,si forma mea de a proteja intimitatea pc-ului meu,si al tau si al tuturor,de a salva email-urile noastre,youtub-ul,facebook-ul, twiter-ul, hi5-ul si celelalte retele de socializare...happy

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Kesha1428):

Îţi sunt recunoscător. Fără facebook sunt un om mort.

| aliceinchains a răspuns (pentru Kesha1428):

Tu știi să citești?

| Kesha1428 explică (pentru aliceinchains):

Da stiu, sti nu cred ca sunt prima care gresesc.asa ca lasa-ma impace! te cam bagi singura in seama...

| Kesha1428 explică (pentru Woodenpints91):

Si eu.atunci da click pe acel link si sustine-ma happy

| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns (pentru Kesha1428):

Mă,tu vieţuieşti pe Terra, alături de noi? Câţi ani ai?

| Kesha1428 explică (pentru SongsoftheSabbathSacrifice):

Nu e treaba ta cati ani am eu si da, tariesc in aceeasi lume in care tariesti si tu...numai de cearta aveti chef de ceva seri...