| BoOboO_8282 a întrebat:

„Uite cum mereu, ceea ce iti doresti se intampla cand te astepti mai putin." Ati simtit vreodata acest lucru?

11 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Da, cand am facut pe mine.

| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Nu.
De cele mai multe ori, ceea ce-mi doresc nu se-ntampla niciodata.

| PetreConstanta a răspuns:

Dumnezeu oranduieste asa

| Plague a răspuns:

Da...Dumnezeu chiar stie sa ne surprinda placut happy.

| Dee0tzaA a răspuns:

Nu numai ca am simtit dar mi sa si intamplat! Cred ca pana la urma tutror ni s-a intamplat sau ni se va intampla, pentru ca chestia asta (parerea mea) e ca un fel de "lege nescrisa".

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Buna!
Nu...sadmie niciodata nu mi se intampla ceea ce imi doresclaughing...pe bune chiar ca am ghinion.
Pa Pabatting eyelashes

| DyanushDydy a răspuns:

Tot timpul am simtit asta Lui Dumnezeu ii place sa ne surprinda cand ne ast cel mai putin ce e mai bun pentru finalhee hee.

| libelula a răspuns:

Da...stiu.Chiar azi mi s-a intamplatsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... de fiecare dată când aştept pe cineva sau ceva, nu vine când vreau eu, iar apoi apare chiar când pur şi simplu nu mă aşteptam.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa ti se intample un lucru, ti se va intampla.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tot timpul.