| Joanne25 a întrebat:

Ati simtit vreodata nevoia sa faceti o "curatenie" serioasa in cercul vostru de prieteni? Nu stiu cum de reusesc, dar parca tot timpul is luata de fraiera de cei din jur. Ajut cat pot, le sunt alaturi, insa mereu se intampla același lucru. Ma cauta doar cand vor ceva de la mine. Tare nu-mi plac oamenii astia superficiali.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Prefer cativa oameni decat multi de slaba calitate

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu am simtit. Cum adica, sa pun eticheta pe fiecare si sa... ma schimb fata de ei sau ceva? Nu.

Indiferent cine o fi, daca pot sa il ajut cu ceva si nu ma incurca, il ajut, daca nu pot, asta este.

Nu iti plac oamenii superficiali, ok... si ce ai de gand sa faci? Sa nu le mai vorbesti niciodata? Pai si atunci... automat, nu te incadrezi si pe tine intr-o anumita categorie?

| Mosotti a răspuns:

Eu nu am simtit nevoia ca am stiut sa imi aleg prietenii! Nu le-am dat ocazia sa aiba nevoie de ceva ca sa vad de la inceput daca vin oricum, au venit, a fost okey.
Si tu de ce-i primeai daca te cauta doar cand au nevoie? De ce nu le-ai dat cu praf de mers direct?

| LoveSleep a răspuns:

Am avut odată 16 ani și am făcut curat în cercul meu de prieteni de n-a mai rămas nimeni.
De atunci o duc genial.