| anonim_4396 a întrebat:

V-ati simtit vreodata de parca daca nu ai face un lucru anume, nu ai mai avea de ce sa traiesti?

4 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Da, mi s-a intamplat vara asta, insa nu intru in detalii, ideea este ca mi-a trecut.

| thegatekeeper a răspuns:

Mi se intampla uneori sa nu am chef de nimic, dar nu ma gandesc niciodata ca nu mai am pentru ce sa traiesc, fiindca sunt prea multe lucruri care imi plac si multe pe care vreau sa le fac in viitor. In orice caz, imi trece repede si imi gasesc ceva de facut in momentul respectiv.

| ɹαℓυ a răspuns:

Pai,eu ma gandesc ca fiecare om pe lumea asta are un scop.De exemplu pe viitor eu as fi un om implinit daca as avea o familie.Adica 2 copii si un sot pe placul meu.Fiecare isi afla scopul lui pe parcurs. Daca nu ti l`ai implinit poti spune ca nu mai ai de ce sa traiesti pe lumea asta. Oricum, viata este frumoasa si nu trebuie sa ne omoram pentru asta.

| everybody16 a răspuns:

Nu, dar sunt niste sentimente atata tot