| Emanuel1x45 a întrebat:

Un Om poate sa supravituiasca intr-o gaura neagra,dau o gaura de vierme? daca nu, dar daca il protejeaza ceva anume, nu stiu ce sa zic sa calatoreasca cu ceva anume si sa intre in gaura cu o nava ceva

9 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Nimeni nu-ți poate raspunde la întrebare. În domeniul astrofizicii suntem la începuturi.
Singurul "om" care ar putea sa-ti dea un raspuns ar putea fi Steven Hawkins.
Am pus om între ghilimele. Parerea multor internauti e ca tipul e un extraterestru in trup de om.
Hai ca am luat-o razna.
happy

| Eduard619 a răspuns:

Ce ai fumat?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru Eduard619):

A fumat praf de stele man, tu ce privesti acolo a?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns:

Asteptam un raspuns de la tine

| RAY a răspuns (pentru Emanuel1x45):

Tu duci lipsa simtului umorului ca multi de aici

Răspuns utilizator avertizat
| relian a răspuns:

Pui intrebari doara sa te afli in treaba sau te plictisesti si nu stii ce sa faci? Eu de ex am raspuns ca ma plictisesc rau laughing