| anonim_4396 a întrebat:

Unde ar trebui sa apelez daca am gasit o pasare pe cale de disparitie? Mentionez ca e un lopatar si as vrea sa apelez la protectia animalelor Constanta, nu stiu nici un numar de telefon sau o adresa de mail. Are aripa dreapta sfasiata de catre un caine si daca nu actionez mai repede v-a muri. Ajutor!

5 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Nu te pot ajuta cu un număr de telefon dar încearcă să pui întrebarea aici și poate o să ai un răspuns concret :
http://www.adoptiicaini.ro/cat/intrebari-si-raspunsuri/

| asdaf a răspuns:

Http://www.protectiaanimalelor.org/grupuri/constanta/ uitate si tu pe acest site. sigur vei gasi ceva

| Tacii a răspuns:

Cauta pe goole.nici eu nu stiu(nr de tell protectia animalelor constanta)repede!(is unele cazuri in care iti dau amenda daca moare)grabeste-te(raspunde-mi si mie la intrebari daca ti-am fost de folos)

| ByaDeea a răspuns:

Pai dai funda si te ajut?

| Alex_3491 a răspuns:

Pai nu stiu