| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea citi mai multe despre proprietatile diferitelor ceaiuri de plante?

5 răspunsuri:
| costi a răspuns:

Cartile Mariei Trebent despre proprietatile curative ale plantelor sunt foarte bune. poate mai gasesti pe la anticariat, nu stiu daca se mai gasesc prin librarii

| sigmanet a răspuns:

Http://www.pravaliata.ro/ceaiuri.htm - aici ai cateva ceaiuri de plante.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cartea Mariei Treban este un indrumar de fitoterapie (plante pentru diferite afectiuni ), foarte buna, vi-o recomand.