| anonim_4396 a întrebat:

V-ati contrazis vreodata propile afirmati dupa o vreme?

9 răspunsuri:
| Hombre a răspuns:

Nu numai ca m-am contrazis dar mi-am schimbat si convingerea.

| shadovv a răspuns:

Nu cred. In cel mai extrem caz le rectific, le cos, le dezcos, le peticesc dar sa le contrazic total nu cred sau nu mi amintesc.

| Mayar a răspuns:

Da, la fizica! Imi place materia aia pentru ca e tare incurcata si nu o pot pricepe totihee hee

| Eatmygun a răspuns:

Timpul inseamna experienta. Experienta inseamna cunoastere, informatie. Cu timpul realizezi ca te-ai inselat.

| MMadalina a răspuns:

Omul evolueaza.E normal sa-si schimbe parerile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Posibil,dar fara intentie.Mult noroc.

| Florinaaaaaaaa a răspuns:

Da...de multe ori!happy

| Gabriela100 a răspuns:

Da, de foarte multe ori. Cateodata, aparentele sunt foarte diferite de realitate.

| DimianMaria a răspuns:

Hei.La multi ani!
Da, cred ca se numeste schimbarea parerii.
De exemplu, mi-am facut o parere despre o persoana inainte de a cunoaste, iar dupa ce-am cunoscut-o parerea s-a schimbat radical.
Numai bine si an nou fericit!