| RAY a întrebat:

Dupa ce o persoana a afirmat lucruri mincinoase despre mine as vrea sa clarific ceva
eu niciodata n-am dat ignor fara motiv cuiva
eu nu stau aici sa ma contrazic cu alti,fiecare are dreptul la propia parere,nu am dat ignor vreodata cuiva ca ma contrazis din contra mereu sunt neturu in afirmati, persoana respectiva ma jignit de asta i-am dat ignor si mai departe a mers cu jignirile, cu astfel de persoane nu am ce discuta, daca ai un limbaj frumos nu am de ce sa te ignor

http://www.tpu.ro/......ina-2.html

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Acest site ar trebuie sa fie un loc de delectare si expunere a cunostintelor, nicidecum un loc unde lumea se cearta si se jigneste ca la piata, sunt destule locuri unde ne facem procese de constiinta, ar fi culmea sa ne mai face si aici cu persoane total necunoscute care in momentul cand am inchis siteul nici macar nu ar trebui sa ne mai pese de ce am discutat

20 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Mi-am sustinut parerea in raspunsul lui.
Adica, nu am nimic cu el, cu tine, sau cu cineva. Dar asemenea intrebari, in care aratam ca putem sa ne sustinem parerea depre cineva, de fata cu altii, si sa nu o tinem intre noi si acea persoana, imi pare penibil.

| Fatamuntilor a răspuns:

Si tu pui,, botu'' la asa ceva?
Si eu fost in situatii similare, am rabusnit, am plans, dar cu ce folos?
hai sa ne plangem pe umar rolling on the floor

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Urasc minciuna angy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru RAY):

Nu te ajuta ray, degeaba iti dovedesti nevinovatia.
Trece, trece!

| RAY explică (pentru Fatamuntilor):

Ai dreptate angy

| Drimmero a răspuns (pentru Fatamuntilor):

De ce sa plangi? Merita virtualitatiile niste lacrimi?

| R0R0 a răspuns:

Stiu,si eu am recurs la ignore dupa ce am fost jignita.

| Florentina9210 a răspuns:

Cate nu a zis si despre mine, dar e totul virtual. Isi permit sa isi dea cu parerea despre noi, fara sa ne cunoasca macar. Trist!

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Nivelul de cultura flory isi spune cuvantul

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Ai dreptate, aici nu te contrazic!

| RAY explică (pentru Florentina9210):

Altul pe pagina aici cica el respecta regulamentul dar are mai multe conturi, de fapt cei care au scris minciuni despre mine au mai multe conturi singuri demonstreaza ca sunt lipsiti de civilizatie, cultura, cica eu am ignorat cand ma contrazis? amuzant ce sa spun

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Lasa-i in lumea lor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"nu am dat ignor vreodata cuiva ca ma contrazis"
harneala.
http://goo.gl/Ql1x4Q
anonimul sunt eu. dupa raspunsu ala mi-ai dat ignore

| ubox7007 a răspuns:

Cat de patetic sa fi sa traiesti pe TPU... daca mi-ai da bloc nici nu mi-ar pasa. Esti un fraier care se crede dr. love si de fapt informatiile tale sunt din surse dubioase si nu sigure + ca esti foarte subiectiv si in ceea ce faci, in orice faci. Dar da, viata ta, faci ce vr cu ea. Pana la urma e doar TPU.

| RAY explică (pentru ubox7007):

Cu persoane ca tine nu ai ce discuta, nu ma cunosti dar ma jignesti, surse dubioase? da surse din alt univers

| Florentina9210 a răspuns (pentru RAY):

Ne-a facut ipocriti, saracul Broken!

| veryhonest a răspuns:

Oamenii sunt ipocriti, se mint pe ei insisi. Zic despre altii ca sunt analfabeti si prosti, cand si ei sunt la fel. Daca nu stai sa te contrazici atunci vezi-ti in continuare de treaba si nu mai pune postari de genul.

| Coquina5 a răspuns:

Te credeam doar daca ziceai "Doamne fereste" si puneai semnul exclamarii dupa.
dar asa...