| juniper a întrebat:

Va mai amintiti de desenul asta? Hai, ca vreau sa va mai aduc aminte de copilarie. Http://www.youtube.com/watch?v=eOImyx21CmA

5 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Binenteles ca imi aduc aminte happyCum sa uit de un asa desen?big grin Imi placea foarte mult Tom si Jerry.Nu mai plecam din fata televizorului. Ce sa mai sp? Un desen minunat love struck

| elena a răspuns:

Minunat...am 10 CD-uri cu Tom si Jerry...De cate ori privesc aceste desene animate ma distrez la fel ca atunci cand le-am vazut prima data si ma intreb, oare m-am maturizat vreodata?

| Marii a răspuns:

Cum poti sa uiti asemenea desen? Am crescut cu Tom si Jerry! Si acum daca as mai avea timp mi le-as downloada pe toate si m`as uita din nou.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Si acum ma mai uit la desene animate rolling on the floorlaughing:X